O nas

Jesteśmy grupą młodych, energicznych osób, które na krakowskim rynku działają od wielu lat. Kompetencje i doświadczenie zdobywaliśmy pracując w renomowanych, wiodących firmach doradczych w zakresie obrotu nieruchomościami. Poznawaliśmy mechanizmy funkcjonowania rynku zarówno w okresach prosperity jak też spowolnień i spadków. Suma naszych indywidualnych doświadczeń i obserwacji dynamicznie zmieniającego się rynku zaowocowała potrzebą stworzenia profesjonalnej i skutecznej firmy, która w sposób elastyczny i wolny od korporacyjnych ograniczeń wychodzić będzie naprzeciw różnorodnym Państwa oczekiwaniom.   


Naszym celem jest etyczna, rzetelna i kompleksowa obsługa głównych segmentów nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.  Aktywnie angażujemy się we współpracę z pozostałymi uczestnikami rynku takimi jak: instytucjonalni i prywatni właściciele nieruchomości/inwestorzy, zarządcy, rzeczoznawcy, pośrednicy, geodeci, architekci, prawnicy, doradcy finansowi  i wieloma innymi.


Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą transakcji najmu/wynajmu oraz kupna/sprzedaży nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych i gruntów.  Doradzamy w zakresie optymalnego wyboru finansowania. Zarządzamy i administrujemy powierzonymi nam nieruchomościami. Sporządzamy wyceny i operaty szacunkowe. Ubezpieczamy mienie. Dodatkowo oferujemy m.in. usługi w zakresie sporządzania raportów i analiz poszczególnych segmentów rynku, przeprowadzamy analizy opłacalności inwestycji.


Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi cechowała kompleksowość oraz zindywidualizowane podejście do Państwa potrzeb. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem zależy nam, abyście podejmowali Państwo świadome i najbardziej trafne decyzje. Ze swojej strony obiecujemy Państwu pełne zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie naszej współpracy.